Úchytky a věšáky jsou výrazným doplňkem

Jsou některé bytové doplňky, které plní jak funkci praktickou, tak estetickou. Patří k nim například nábytkové úchytky, bez kterých bychom nemohli otevřít skříně či zásuvky. Zároveň tyto zdánlivé maličkosti dokáží pozvednout celkový dojem z místnosti, ale při nevhodném výběru tento dojem také pokazit

Záleží na vkusu majitelů bytu, aby si nábytkové úchytky vybírali s citem a přizpůsobili je i stylu nábytku. Obdobně jsou v bytě užitečné i nejrůznější věšáky. Ve všech těchto případech se jedná o výrobky pod značkou SIRO, které se vyznačují skvělým zpracováním, kvalitou a stylovým designem, na kterém se podílejí i přední rakouští návrháři.

Jaké úchytky jsou v nabídce?

Ke každému nábytku a celkovému ladění interiéru se pochopitelně hodí odpovídající úchytky. Měly by být především účelné a ladit s ostatním zařízením. Jsou úchytky určené pro retro nebo rustikální nábytek, a na druhé straně zase úchytky v moderním stylu. Různým stylům odpovídají také tvary úchytek, které jsou v nabídce z kovu, nerezu či hliníku. Nerezové úchytky budí dojem komfortu, luxusu a modernosti, navíc je jejich výhodou snadné čištění. Ovšem stejný efekt mají i levnější hliníkové úchytky. Kromě kovu si můžete vybrat i úchytky plastové, porcelánové, dřevěné či netradiční kožené. Určitým kompromisem, ale velice elegantním, jsou různé kombinace uvedených i jiných materiálů.

Věšákové lišty a věšáky

Vrátit se z práce, z nákupu či ze zábavy domů a nemít si kam odložit ošacení, čepice či deštník, si nikdo neumí představit. Tuto úlohu plní věšáky či věšákové lišty. Jejich místo je především v předsíních, ale uplatňují se i v koupelnách, kde slouží k zavěšení ručníků, osušek nebo županů. Internetový obchod ANKA M+N spol. s r.o. nabízí ve svém sortimentu více než 500 modelů věšáků, věšákových lišt a nábytkových úchytek. Mezi věšáky si můžete vybrat jak jednoduché věšáky či dvojháčky, tak věšákové lišty nejrůznějšího provedení.