Tisk hlavičkových papírů a letáků

Nejen velké tiskárny, ale i malá česká tiskárna může zákazníky uspokojit vysoce kvalitními výrobky. Tiskárna Tábor dokáže s vlastním zázemím a technologií konkurovat velkým tiskařským korporacím. Bez dotací poskytuje zákazníkům své služby za velice nízké ceny a v mimořádně krátkých dodacích lhůtách. K hlavním produktům tiskárny Tábor patří hlavičkové papíry a skládané letáky.

Historie firmy

Tiskárna Tábor byla zřízena v roce 1991. Postupně se vybavovala moderním strojním vybavením a přelomem bylo doplnění o digitální tisk, nejdříve na grafických tiskárnách Xerox a od roku 2006 na produkční digitální tiskárně Xerox C70. V krátkém čase poté byl spuštěn portál pro online tisk a novinkou loňského roku byla velkoformátová tiskárna Mimaki v konfiguraci s řezacím plotrem, který umožňuje zhotovovat tisk až do formátu A0. V letošním roce si tiskárna pořídila novou technologii pro produkční digitální tisk -Xerox Versant 180 Press.

Co si můžete v tiskárně Tábor objednat?

Sortiment výrobků je velice rozmanitý. Zahrnuje od tisku letáků, plakátů či vstupenek, přes brožury, noviny a knihy, až po výrobu vizitek, svatebních a úmrtních oznámení, potisk firemních obálek, výrobu samolepek a etiket, nebo reklamních plachet či magnetických reklam. Velice žádaným artiklem jsou například hlavičkové papíry, které můžete používat při styku s obchodními partnery, úřady i veřejností. Pro každou firmu jsou hlavičkové papíry výhodné nejen z praktického hlediska, ale zároveň jsou i součástí jejího marketingu.

Tisk letáků

Letáky se dnes staly naprosto běžným propagačním materiálem. Aby potencionálního zákazníka leták zaujal, musí být patřičně poutavý a obsahovat nezbytné údaje o propagovaném výrobku či poskytovaných službách. Tiskárna Tábor nabízí tisk letáků v provedení černobílém i barevném, jednostranném i oboustranném. Žádané jsou i skládané letáky, které tiskárna Tábor vyrábí se dvěma lomy z kvalitních lesklých i matných papírů. Lomy jsou precizně zpracované, takže nedochází k narušení soudržnosti papíru ani k poškození tisku.