Úžasné bydlení Na Vackově: Co nabídnou bytové domy v nevšedním architektonickém pojetí?

Nových bytů je v Praze žalostně málo. Nabídka v žádném případě neodpovídá poptávce – a když už se objeví projekt, který „stojí za to“, byty se obvykle vyprodají rychlostí světla. S nejvyšší pravděpodobností to bude i případ projektu Byty Na Vackově, který se dočkal další etapy. Na stávající bytové domy naváže dalších pět novostaveb s 342 byty a ateliéry o dispozicích 1+kk až 5+kk. Pokud již nějakou dobu hledáte lepší bydlení, přidejte si počin developera Metrostav Development na seznam horkých kandidátů.

Bydlení Na Vackově je výjimečné již na první pohled. Postarali se o to odborníci ze studia MS Architekti. S nelehkým úkolem se vypořádali bravurně a vytvořili jedinečnou podívanou, na míle vzdálenou od typické jednolité uliční hmoty. Maximálně dvanáctipodlažní budovy charakterizuje asymetrie a členitost, ale na druhou stranu spíše dotváří stávající kolorit.

Cílem architektonického studia bylo vytvoření prostoru, který budoucím obyvatelům nabídne dostatek soukromí. A rozhodně nepodcenili ani vnitřní dispozice. Součástí vzdušných a dobře prosvětlených bytů jsou balkony, lodžie, střešní terasy a předzahrádky.

Byty na prodej Praha 3 budou dokončeny ve dvou fázích. Termín dostavby prvních tří objektů byl stanoven na druhou polovinu roku 2020 a předání bytových jednotek na první polovinu následujícího roku. Zbylé dvě budovy budou dokončeny na přelomu 2020 a 2021. Bezprostředně poté proběhne předání bytů.

Horní Žižkov je místem s výjimečnou atmosférou

Kvalita bydlení jde ruku v ruce prostředím, ve kterém se bytové domy nachází. V případě lokality Horního Žižkova se není čeho obávat. Ba naopak – zdejší genius loci pohltí téměř každého. Velmi dobrá občanská vybavenost, přítomnost známých pamětihodností a „magických“ míst, jakožto i dostatek zeleně – to vše jsou důležité aspekty, bez kterých by bydlení Na Vackově nemohlo být tak atraktivní.

Aktuální informace o nových bytech včetně vizualizací a ceníku najdete na byty.navackove.cz.