….. a vaše zahrada bude už konečně jenom a jenom vaše!

Nemáte na své zahradě dostačující soukromí, což je zapříčiněno právě drátěným plotem? Nemusíte hned přemýšlet o jeho zbourání a postavení betonové pevnosti – bohatě vám stačí si pořídit vhodnou stínící tkaninu. Oči zvědavých sousedů již nebudou vaší největší noční můrou a vy si za opravdu přijatelnou částku můžete užívat klid své zahrady tak, jak jste vždy chtěli.

Jaké materiály lze k zastínění použít?

Stínící tkanina je v dnešní době k dostání na trhu v mnoha provedeních – a to v různorodých materiálech, které ale působí naprosto přirozeně. Navíc si můžete vybrat z různých možností jejich výškového provedení. Nejčastějšími barvami jsou tmavě zelená či šedá, nicméně žádnou výjimkou nejsou ani ostatní odstíny. Výrobci jsou schopni vyjít vstříc všem přáním a požadavkům svého klienta.

Jak se tato tkanina na plot instaluje?

Troufáme si tvrdit, že každý alespoň průměrný domácí kutil tuhle instalaci s přehledem zvládne. Je třeba mít pouze vhodné nářadí a trochu té zručnosti. Stínící síť je možno umístit prakticky na jakýkoliv typ plotu. Nejvhodnější způsob uchycení je na ocelové sponky či pomocí stahovacích pásků. Nicméně, nesmíme opomínat také přivázání klasickým drátkem. Nejdůležitější je, abyste měli tuto tkaninu při instalaci dostatečně napnutou, aby nedocházelo k jejímu prověšení.

Jaká je cenová relace pořízení této tkaniny?

Ve srovnání s ostatními typy zastínění plotu je tato možnost docela finančně nenáročná. Ty nejlevnější můžete pořídit již od 50,-/m2. samozřejmě, že pokud budete chtít nějakou náročnější tkaninu, ať už se jedná o její neprůsvitnost či pevnost, samozřejmě zaplatíte o něco více, nicméně i tak se nedostanete na částku, která by nějak závratně zruinovala váš finanční rozpočet.

Jak tuto tkaninu vybrat?

Vzhledem k tomu, kolik jich na dnešním trhu je, může být její výběr docela složitou záležitostí. Vždy musíte myslet na to, jak moc chcete své soukromí ochránit a dle toho vybírat styl a parametry.