Bezpečný domov s pojištěním nemovitosti

Kdy nejvíce potřebujete pojištění nemovitosti? Většinou tedy ve chvíli, kdy ho nemáte sjednané, a něco se s vaší nemovitostí stane. Stačí, když vám praskne pračka a vytopí nejen vás, ale také vaše sousedy. Nemáte-li svůj byt pojištěný, pak veškerou jeho opravu zaplatíte z vlastní kapsy. A velmi často se nemusí jednat jen o pár stovek korun. Vytopený byt znamená opravu v řádech tisíců korun, které vám budou chybět někde jinde.

Online pojištění je rychlé díky své dostupnosti na internetu

Chcete-li tedy klidně spát i na dovolené a mít jistotu, že je o váš byt dobře postarané, pak rozhodně stojí za to si domluvit schůzku s pojišťovacím makléřem a sjednat pro vás výhodné pojištění. Pokud všechno raději řešíte prostřednictvím internetu, pak využijte online pojištění bytu.

Nemusíte nikam chodit a v klidu domova vše vyřídíte. Nejdůležitější je kalkulace pojištění, abyste věděli, co všechno budete mít pojištěné a kolik vás to bude stát. Na internetu jsou k dispozici podrobné informace o produktech i všeobecné pojistné podmínky, které je také důležité si dobře nastudovat. Minimálně proto, abyste například věděli, na co se dané pojištění nevztahuje a jaké jsou výluky z pojištění.

Výhodné pojištění nemovitosti ochrání vaše finance

Pojištěný byt nebo dům ještě nejsou zárukou, že se nic zlého nepřihodí. Ovšem v případě pojistné události vás pojištění nenechá na holičkách a pomůže vám ji překonat. Výhodou pojištění bytu je také zdarma sjednaná občanská odpovědnost. Navíc si můžete nechat připojistit to, pokud doma chováte například psa.

V základní ceně pojištění jsou i katastrofická rizika – povodně i záplava, zkrat na elektromotorech a podobně. K dispozici máte zdarma a nonstop asistenční službu, které stačí v případě pojistné události zavolat, a ona pak s vámi projedná jednotlivé podrobnosti následujícího postupu.