Bydlet ve svém můžete i bez hypotéky

Většina lidí sní o vlastním rodinném domku se zahradou. K realizaci takového přání jsou však samozřejmě potřeba peníze. Málokdo má tolik vlastních prostředků, aby si z nich mohl dům pořídit. Pak většino zbývají dvě varianty. Buď požádat o výpomoc své rodiče či jiné příbuzné, anebo si vzít hypoteční úvěr.

Co když hypotéku nedostanete?

S hypotékou to totiž není vůbec snadné, zvláště když byly nedávno podmínky k jejímu poskytování značně zpřísněny. Je tedy otázka, zda se musíte svého snu vzdát, když když vám banka odmítne hypotéku poskytnout? Odpověď zní, že nikoliv. Existuje totiž varianta, že můžete bydlet okamžitě ve „svém“ a kupní cenu za byt či dům budete splácet ve formě nájemného v pravidelných měsíčních splátkách. Jedná se o skvělou službu, kterou je Coolnajem.cz.

Jak to funguje?

Navštívíte webové stránky Coolnajem.cz, kde najdete sekci Nabídka nemovitostí. Zde je pestrá nabídka volně dostupných realit po celém území České republiky. V klidu si vyberete byt nebo dům, který vám bude nejlépe vyhovovat. Může to být ve městě nebo i v kterémkoliv zapadlém koutu Česka. Poté zašlete svou poptávku prostřednictvím kontaktního formuláře, který najdete rovněž na webu Cool nájem. V co možná nejkratší době se vám poté ozve pracovník služeb Coolnajem.cz a sdělí vám přesnou kalkulaci. Budete-li mít skutečný zájem o danou nemovitost, uhradíte rezervační poplatek ve výši 10% z ceny nemovitosti. V tomto poplatku je zahrnuto pojištění nemovitosti, provedení odhadu nemovitosti, daň z nabytí nemovitosti a také nezbytné právní služby. Nakonec podepíšete standardní nájemní smlouvu a smlouvu o smlouvě budoucí kupní. Okamžikem podpisu přejde nemovitost do vašeho vlastnictví a vy splácíte kupní cenu v pravidelných měsíčních splátkách.

Další výhody cool nájmu

Nikdo od vás nebude požadovat potvrzení o vašich příjmech, ani pátrat v registrech dlužníků nebo zda vám hrozí exekuční řízení. Dobu splácení kupní ceny si můžete určit sami, a to v rozmezí od 5 do 20 let. Po celou dobu trvání smlouvy budete mít garantovanou výši splátek a služba Coolnajem.cz se bude starat o údržbu nemovitosti, aby neztrácela svou hodnotu.