Chybí vám v interiéru zeleň? Vertikální zahrada ho zajistí

Rostliny v interiéru vypadají velmi atraktivně a většina lidí se snaží, aby v něm nechyběly. Stále více se prohlubuje snaha dostat do interiéru větší množství přírody, protože se stará o lepší klima. Stále populárnějším řešením jsou vertikální zahrady, jinak známé jako zelené stěny, Jde o řešení, při kterém se využijí zdi v místnostech jako prostor pro celou škálu vhodných rostlin.

Zelené stěny jsou vysoce atraktivní a přinesou velké množství zelené přírodní plochy, která vytvoří zónu, ve které se bude každý cítit příjemně. Stále více firem si ve svých interiérech nechá vytvářet úchvatné vertikální zahrady, které jsou lákadlem pro oči. každý zaměstnanec takové stěny přivítá, protože se starají o zvlhčování vzduchu, čerstvý zdroj kyslíku a také o prostor, kam se můžete podívat a vždy vás uklidní.

Dokonalé řešení, které si zamilujete

Pokud si myslíte, že jde o velmi složité řešení, které je náročné na údržbu, jste na omylu. Vertikální zahrady v Čechách i na Slovensku buduje společnost Graseko s.r.o., která k tomu využívá moderní a propracované modulové systémy Gro-Wall®. Ty umožní snadné a rychlé vytvoření vertikální zahrady v každém interiéru. Sami si můžete vybrat složení rostlin ve vaší zelené stěně a tuto jelikož jde o modulové řešení, lze ho libovolně vertikálně i horizontálně rozšiřovat.

Může jít o vnitřní i venkovní stěny, tento systém je ekologickým řešením a je vyrobený z recyklovatelných materiálů. Můžete mít v místnosti na stěně svou bylinkovou zahrádku nebo vytvořený obraz z živých rostlin, vše je jen na vás. Tyto systémy mají velmi efektivní zavlažování, které je přizpůsobitelné a každé rostlině zajistí správnou závlahu bez zbytečných ztrát. Lze integrovat i automatický závlahový systém. Vertikální zahrady zajistí nejen lepší klima, ale postarají se také o tepelnou a zvukovou izolaci. Objevte další výhody těchto zahrad na stránkách poskytovatele Graseko.cz.