Dlažba do každého interiéru

Snad v každé budově se najde alespoň část podlahy, která je pokrytá dlažbou. Dlažba je odolná, snadno udržovatelná podlahová krytina, která nestárne. S dlažbou se často setkáváme ve vstupních halách, předsíních a chodbách. Jsou to místa, která jsou nejvíce namáhaná přítomností vlhkosti a nečistot, které se na botách nosí z venku. Jiné druhy podlahových krytin jsou náchylné na poškození kamínky apod., dlažbu kamínky nepoškrábete. Někteří si nechají dlažbu položit také v kuchyni či obývacím pokoji. Máte-li chlupatého domácího mazlíčka, je pro vás dlažba neocenitelným pomocníkem.

Koupelna se bez dlažby neobejde

Kapitola sama pro sebe jsou koupelny. Koupelnu si bez dlažby neumí představit snad nikdo, koupání, sprchování, praní, téměř vždy se na zem dostane voda. Dlažba vám zajistí dokonalou nepropustnost podlahy. Velkou výhodou dlažby je také široká nabídka nejrůznějších vzorů. Můžete vybírat matnou dlažbu nebo naopak s vysokým leskem. Vedle klasické velikosti 20×20 cm jsou v prodeji také dlažby ve formátu 30×30, 45×45, 30×60 i 60×60. Chcete-li použít dlažbu na venkovní schodiště či terasu, volte mrazuvzdorné typy, které odolávají venkovním podmínkám.

V poslední době je velmi moderní instalovat na podlahu velkoformátovou dlažbu. Minimum spár skvěle vypadá a je i na údržbu mnohem praktičtější než menší formáty. Co se týká vzorů, velmi oblíbené jsou dekory imitace dřeva a mramoru v různých barevných provedeních. Stylově a luxusně vypadají matné dlažby s jemnou strukturou, často se používají také dlažby s dekorem imitace betonu či cementové stěrky. Chcete-li dlažbu decentní a přitom originální a neokoukanou, využijte šestiúhelníkovou dlažbu hexagon.

Ať už sháníte dlažbu do předsíně, koupelny či kuchyně, navštivte internetový obchod RDkachle.cz nebo se jeďte podívat do vzorkové prodejny v Bohuslavicích u Hlučína, kde si můžete jednotlivé produkty prohlédnout na vlastní oči.