Ideální střešní a fasádní krytina může být i z plechu

Stavíte-li nový rodinný dům, nebo se chcete pustit do rekonstrukce staršího domu, budete nutně řešit otázku, jakou střešní krytinu použít. Současný trh nabízí pestrou paletu této komodity, takže si každý může vybrat podle svých představ. Při rozhodování musíme vzít do úvahy stáří krovu a hmotnost krytiny u rekonstrukcí, ale také estetický ráz a bezpečné fungování střešního souvrství u moderních staveb. Ideální krytinou je kvalitní plech, který je produktem výrobce STŘECHY COMAX®. Své výrobní a skladové prostory má ve středočeských Velvarech, v jihočeském Jindřichově Hradci a expanduje i do zahraničí, konkrétně má svou provozovnu v anglickém přístavním městě Bristol.

Jaké jsou přednosti střech Comax?

Plechové střešní krytiny Comax vynikají prvotřídní kvalitou, dlouhou životností a odolností vůči korozi, chemickému narušení i proti UV záření a také barevnou stálostí po celou dobu životnosti. Těchto vlastností je dosahováno povrchovou úpravou plechů systémem lakování COIL COATING. K těmto jedinečným vlastnostem je třeba přičíst také nízkou hmotnost, která zatěžuje střešní konstrukci jen minimálně. Nízká váha plechových šablon navíc usnadňuje jejich montáž na střechu. V porovnání s jinými střešními krytinami jsou plechy Comax recyklovatelné a k životnímu prostředí je šetrná i samotná výroba.

Na výběr je několik typů

Výrobce STŘECHY COMAX® nabízí několik typů a rozměrů velkoformátových plechových šablon. Pro lepší orientaci zákazníků a z obchodních důvodů jsou nazvány Comax Alukryt, Comax taška maxi, Comax Falc, Comax Klik, Comax Vlnka a Trapézové plechy Comax. Nově máme v nabídce také maloformátovou střešní krytinu Comax BOCO.

Odběratelé obdrží ke každému typu potvrzení o kvalitě materiálu včetně příslušného atestu. Celý výrobní proces je řízen certifikací ISO a OHSAS, což je další záruka mimořádné kvality těchto výrobků.

Doplňkové prvky střešní krytiny

Objednávku střešní krytiny Comax můžete rozšířit o nezbytné doplňkové prvky. Okapový systém, zachytávače sněhu nebo plošinu pro kominíka tak můžete mít ve stejném barevném provedení, v jakém jsou dodávány střechy COMAX.