Investujte do propagačních materiálů

Reklama hýbe světem a pokud chcete, aby vaše společnost prosperovala bez, alespoň malé, propagace se neobejdete. Existuje velké množství možností, jak získat nové zákazníky či klienty. Od malých letáků či vizitek, až po obrovské billboardy u silnic nebo reklamní plachty zavěšené na domech či mostech. Vyzkoušejte naše tipy propagace své firmy a dostaňte svou společnost do povědomí nejen potencionálních zákazníků a klientů, ale také případných nových obchodních partnerů.

Reklamní letáky

Podle posledních průzkumů se lidé opět vracejí k prohlížení reklamních letáků, které naleznou ve své schránce, v čekárnách nebo v obchodech. Internetové letáky jsou zahlcené reklamou, která zákazníky odrazuje od jejich prohlížení a raději sáhnou po tištěném letáku, kde si mohou potřebné věci zaškrtnout. Tisk letáků přizpůsobte prodávaným výrobkům či nabízené službě. Pokud si nevíte rady, jak leták poskládat nebo jakou zvolit variantu letáku – neskládané, s jedním či dvěma lomy – na webových stránkách e-abctiskarna.cz naleznete vše potřebné, včetně profesionální rady.

 

Katalogy

Katalog je jednoduchý a efektivní způsob, jak představit své produkty a služby najednou. Fotky s popisem musí zákazníka zaujmout, proto tisk katalogů neunáhlete. Pokud je pro vás katalog příliš nákladnou nebo zbytečnou investicí, můžete zvolit jednodušší alternativu a tou je brožura. I ta postačí k prezentaci vaší práce.

Samolepky

Samolepky a etikety patří téměř na všechny výrobky, ale jsou také milým dárkem například při pořádání prezentace. Samolepky tisk je pro společnost ABC tiskárna sice jednoduchou prací, ale to neznamená, že se každému klientovi nevěnují naplno. Naopak. Pokud toužíte po kvalitním tisku svých reklamních tiskovin s profesionálním přístupem, je společnost ABC tiskárna ta pravá i pro vás.