Jak vám může pomoci bytový designér?

Rádi byste zrekonstruovali celý váš byt? Přemýšlíte o rekonstrukci jen jednoho pokoje? Ať tak či onak, pokud nepatříte zrovna mezi designérské znalce nebo jednoduše pro zařizování bytu nemáte cit, vsaďte na pomoct bytových designérů. Nejenže vám pomohou sladit interiéry celého vašeho do jedno stylu, ale usnadní vám práci a rozšíří vám obzory týkající se zařizování domova.

Spolupráce s bytovým designerem

Pravděpodobně si spolupráci s bytovým designérem neumíte představit, ale je opravdu velmi příjemná. Nemusíte se bát ani toho, že se budete v názorech  na daný interiér rozcházet. Na začátku vždy probíhá schůzka designéra s klientem, kde společně sjednotí názor na daný interiér. Designér přichází s nápady, cennými zkušenostmi a novinkami, které vás třeba ani nenapadli. Je pro vás dobrým rádcem a vidí interiér s nadhledem. Na prvotní schůzce se také domluvíte na finančních investicích, tedy kolik jich můžete do interiéru vložit.

Vizualizace interiéru

Po základní domluvě a stanovení jasných priorit dochází k vizualizaci interiéru. Dnes už se nemusíte bát, že by vám doma designer vytvořil něco, co se vám nebude zamlouvat. To, co designér v interiéru vytvoří, vy uvidíte již dříve a to s pomocí vizualizace. Jedná se o vizualizaci na počítači a vy si tak interiér můžete v klidu prohlížet ještě dříve. Vizualizace vám dává možnost prohlédnout si, kde bude stát jednotlivý nábytek, jaké doplňky asi v interiéru budou apod.

Architecture Rendering Interior Villa Visualization

Realizace

Poté již následuje samotná realizace, začíná se s většími úpravami, poté s nábytkem a nakonec se zakomponují doplňky. Bytový designér vám pomůže najít vždy to vhodné místo v interiéru pro danou věc. Zakomponovat totiž můžete do svého domova i starší kousky nábytku či doplňků jako vzpomínky na mládí apod. Na tom všem se však s bytovým designérem můžete domluvit.