Komplexní stavební servis vám ušetří mnoho starostí i času, ale také financí

Ať už patříte mezi investory či stavebníky, najít kvalitní a spolehlivý stavební servis pro vás nemusí být zrovna snadné. Jedná se o velmi náročnou práci, která sebou přináší velkou zodpovědnost. Kvalitní stavební servis, který nabízí komplexní služby, vám může ušetřit mnoho starostí, času a také financí.

Kvalitní servis

Poptáváte-li se po kvalitním stavebním servisu pro investory i stavebníky, je pro vás skvělou volbou pkservin.cz, který se zaměřuje na přípravu a realizaci staveb. Žádný problém není ani odborné zastupování investorů při výstavbě velkých i menších staveb. Jedná se o stavební a inženýrskou společnost, která na trhu působí téměř 20 let. Díky tomu vyniká množstvím zkušeností.

Komplexní služby

Stavební servis navíc zajistí vše potřebné, tedy veškeré komplexní služby. Ať už se jedná o služby projektového manažera, technický dozor, odborné vedení stavby či koordinátor bozp, bezpečnosti práce. Díky tomu budete mít jistotu, že vše bude probíhat tak, jak má. Specializují se především na technickou přípravu, komunikaci s projektanty a architekty, dále kontrolují kvality a náklady při realizaci novostaveb, rekonstrukcí, ale i oprav různých druhů a velikostí staveb. Vynikají také mnohaletou prací v tomto oboru.

Příprava

Samozřejmě zajistí také přípravu projektu. Na základě dohody s klientem připraví podklady pro celou stavbu, cenové, technické, smluvní, ale i právnické. Nemusíte se tak stresovat, že by něco nebylo připraveno a dostatečně naplánováno. Příprava staveb nebude žádný problém.

Technický dozor

Ve službách stavebního servisu nechybí ani technický dozor, bez něhož by se mohla stavba výrazně prodražit a zkomplikovat. Technický dozor dohlíží, zda vše probíhá v souladu se všemi vyhotovenými dokumenty a kontroluje technické provedení, technologické postupy stavby atd.