Luxusní betonová stěrka

V souvislosti s betonovou stěrkou si většina z nás představí betonovou podlahu, která se dorovnává právě betonovou stěrkou. Ovšem betonovou stěrku je možné nanášet i na stěny, stropy a dokonce i na různé předměty, u kterých by vás to ani nenapadlo. Luxusní betonová stěrka může změnit k nepoznání nejrůznější interiérové prvky. Nemusí to být pouze různé sloupy, pulty nebo parapety, ale také skříně, stoly anebo pouze určité části nábytku. Samozřejmě, že aplikovat betonovou stěrku tímto netradičním způsobem nedokáže každý. Je to téměř umělecká práce vyžadující jednak odbornost, a jednak speciální vybavení.

Betonové stěrky v praxi

Betonovou stěrkou lze dosáhnout naprosto luxusního vzhledu na jakémkoliv povrchu. Výsledkem je dokonalá hladkost, nejsou vidět žádné spáry a jen těžko byste uvěřili, že se jedná o „obyčejný“ beton. Touto činností se zabývá firma Abparket.cz, která nabízí zákazníkům zakázkové realizace z kvalitních materiálů. Luxusní betonové stěrky aplikuje v interiérech i exteriérech za přijatelné ceny.

Z velice kvalitního betonu tak můžete mít nejen podlahu, stěny či strop, ale také nábytek. Běžné nábytkové prvky ze dřeva, překližky, dýhy či z jiných materiálů se pokryjí hladkou betonovou stěrkou, takže získají betonový vzhled.

Nabídka různých designů

Společnost Abparket.cz nenabízí pouze aplikaci luxusních betonových stěrek, ale také například lité podlahy a jiné povrchy, včetně imitací betonu. Zákazníkům nabízí výběr ze tří designových řad vzhledů betonových stěrek. Imitace betonu je varianta, která vytváří monolitické plochy s velice kvalitním a dokonale hladkým povrchem. Jeho předností je vedle hladkosti také odolnost proti oděru, chemikáliím a jinému poškození. Podlaha vytvořená z betonové stěrky nevyžaduje žádnou údržbu a je bezespárová. Betonová stěrka je vhodná i na fasády, vstupní části domů, ploty a jiné plochy, od kterých se požaduje bezúdržbovost a velká odolnost.

Podlahy

Tvrdý, odolný a bezespárový monolitický povrch podlah lze docílit použitím betonové stěrky řady BETONOPTIK®. Jedná se o skvělou alternativu dlažby nebo kamenné podlahy a navíc je v nabídce několik barevných odstínů této betonové stěrky. Tuto řadu lze aplikovat na betonový nebo anhydritový podklad a dokonce je vhodná i pro podlahové vytápění.