Malý Háj: Bydlení s výhodami metropole a krásnou přírodou na dosah ruky

Lokalita hraje při výběru bydlení hlavní roli. Nastěhovat se do krásného bytu a záhy zjistit, že okolí není tak idylické, jak se na první pohled jeví, je horor. Ale jak vyřešit zapeklitý problém, když se na seznamu požadavků mísí zdánlivě protichůdná kritéria? Pokud ve skrytu duše toužíte po moderní domácnosti v novostavbě, která se nachází na velmi klidném místě, a přitom nedaleko centra Prahy, nezoufejte. Několik bytových jednotek v nabídce developerského projektu Malý háj je stále k mání. Proč byste měli pozornost upřít právě na ně? Důvodů je víc než dost.

Projděte se po okolí a zamilujte se do něj

Bytový projekt Malý Háj cílí na milovníky přírody, kteří si nechtějí komplikovat život bydlení v lokalitě s nevyhovující občanskou vybaveností. FINEP si pro byty v Praze 10 našel vynikající lokalitu s širokými možnostmi relaxace a aktivního života. Přítomnost nového sportovního areálu je skvělou zprávou pro každého, kdo si nedokáže představit volno bez milovaného sportu. Kromě víceúčelové haly se zde nachází hřiště s umělou trávou a dva tenisové kurty. A jen deset minut jízdy je vzdálen golfový areál Golf Hostivař.

Zasportovat si lze také přímo v přírodě. Pro jogging, cyklistiku, in-line bruslení či rybaření je jako stvořený nedaleký přírodní park Hrušov.

Občanská vybavenost na metropolitní úrovni

Co z příjemného prostředí, když vám bude cesta do obchodního centra trvat celou věčnost? S tím si obyvatelé Malého háje lámat hlavu nemusí. Kdykoliv si mohou odskočit do blízkého Retail Parku Štěrboholy nebo do nákupního centra Europark. A jen pár desítek metrů od vchodu je zastávka MHD.

Pokud vás prodej bytů v Praze zajímá, přečtěte si o bytovém projektu Malý háj více na finep.cz, kde najdete i ostatní developerské projekty Praha od FINEPU.