Mějte pod palcem všechny důležité články, které vyšly

Člověk je tvor zvídavý a poté, co se internet dostal do většiny českých domácností, je většina lidí ráda, když si může každý den číst mnoho zajímavých informací online. Už není potřeba čekat do večera na televizní noviny, stačí navštívit zpravodajské servery a hned máte přehled, co se událo. Mnoho lidí ušetří každý měsíc mnoho peněz za tištěné magazíny, protože si může o sportu, tipech pro dům a mnoha dalších věcech přečíst na internetu a zcela zdarma. Je toho mnoho a pokud se zajímáte o více věcí, možná přemýšlíte o tom, že by bylo dobré si procházení všech vašich oblíbených webů nějakým způsobem zjednodušit.

Už nemusíte procházet oblíbené weby jednotlivě

Chodit na každý web zvlášť, to není nic příjemného, raději sledujte všechny weby na jednom místě, je to možné a to díky projektu https://www.cerstvezpravy.cz/. Úkolem tohoto portálu je neustálé monitorování všech kvalitních českých magazínů a zpravodajských serverů.

Používání webu je velmi jednoduché, zobrazuje články ze všech webů ve formě titulků jednotlivých článků. Tyto titulky jsou rozdělené podle zdrojů i podle tematických kategorií. Zajímá vás, co je nového ze sportu? Stačí přejít do sekce se sportem a uvidíte tam titulky všech sportovních článků, které v daný den vyšly na všech sportovních webech.

Přečtete si titulky a ty zajímavé si můžete rozkliknout na celý článek, není na tom nic těžkého a stejným způsobem můžete sledovat třeba zpravodajství, ekonomiku aj. Možná, že vás nezajímají články ze všech zdrojů, ale jen z těch, které máte v oblibě, na webu si proto můžete zdroje označovat jako oblíbené a články z těchto zdrojů se vám poté budou zobrazovat ve vaší vlastní sekci „Moje“. Pokud nechcete, aby vám nic důležitého uteklo, můžete si informace o nových článcích nechat dokonce zasílat na váš email. Objevte všechny možnosti, jaké vám web cerstvezpravy.cz nabízí.