Na kolik vyjde založení offshore společnosti?

Přesunout firmu do daňového ráje dnes není nic složitého. V podstatě stačí jenom oslovit profesionála, který se o založení offshore společnosti postará. Mnoho lidí se v souvislosti s tím ptá i na to, na kolik vše vyjde. Roli pochopitelně hraje lokalita. My jsme se podívali na ty nejpopulárnější a zde je žebříček sestavený z těch nejlevnějších variant. Ceny jsou konečné, zahrnující:

  • Povinné poplatky
  • Zajištění všeho potřebného
  • Poplatek za službu založení

Seychelská republika

Dnes zaručeně jedna z nejznámějších možností, které ve světě offshore existují. Když je podnikateli poptávána právě daňová optimalizace, většinou si vzpomenou na tuto zemi. A není to jenom pro výhody nulových daní. Kladem je také fakt, že založení se vším všudy zde vyjde zhruba na necelých 1 400 euro. S ohledem na to, kolik se dá v budoucnu šetřit, je to skutečně pakatel.

Belize

Také jeden z velmi populárních daňových rájů, které jsou aktuálně v popředí. Mimo jiné také proto, že tato lokalita má statut britského nezávislého teritoria a nabízí tak velkou ekonomickou i politickou stabilitu. Potěší i cena, která je spojena s náklady na založení. Je pod 1 500 euro.

Marshalovy ostrovy

Tuto lokalitu vyhledávají nejenom ti, kteří hledají optimalizaci daní. Hledají ji také ti, kteří hledají velkou anonymitu. Mimo nízkých daní nabídne tato lokalita vydání neimobilizovaných akcií na doručitele. To je její velké plus. Kladem je však i cena za zřízení nové firmy. vše nemusí překročit sumu 1 700 euro. Rozhodně příznivá částka.

onhHong Kong

Na závěr něco, co lze označit za lokalitu skutečně netradiční. Přesto se dostává poslední roky do popředí stále více a více. Kromě celkové prestiže daňových výhod nelze zapomínat také na fakt, že založení firmy právě zde vyjde na necelých 1 900 euro. I tuto cenu můžeme zařadit do skupiny těch velmi příznivých.