Nová kuchyňská linka nebo rekonstrukce interiéru

Dlouhá léta na trhu, odezva u spokojené klientely, široký repertoár vhodný nejen pro domácnosti, ale také pro firmy. Vestavěné skříně nebo kuchyňské linky podle představ, rekonstrukce ložnic nebo dětských pokojů. Vybavení pracovny, provozovny, recepce, kanceláře a dalších prostor, kde je třeba kvalitního a účelného nábytku. Pokud oslovíte někoho se zkušenostmi, na koho se obracejí i věhlasné firmy, nemůžete přeci udělat chybu!

Rychlá realizace zakázek je jasnou samozřejmostí

Nebudete čekat týdny a měsíce, než na vás přijde řada v nějakém pořadníku – naopak, vestavěná skříň může být hotová poměrně rychle, a to od návrhu po montáž, takže vlastně i bez nějakých větších starostí.

3D návrh kuchyně nepředstavuje problém, nad podobnou vizualizací se přeci každý rozhoduje mnohem snáze! Ať už dáváte přednost klasice ve formě dřevěného masivu nebo si spíše přejete nějaké modernější a vzdušnější materiály, stačí se jednoduše informovat. Truhlářství Praha je připraveno vám vyhovět a zvládne vyrobit i dřevěné schodiště, které jste vždycky chtěli mít doma…

Oprava nábytku? To není žádný problém!

Možná nechcete mít doma nový kousek, ale raději byste zrenovovali něco, co potřebuje důkladnou údržbu. Jistě, i v případě nábytku je možné jednoduše vyhovět, protože pro zkušené truhláře jde o velkou výzvu.

Zkušenosti již od roku 1991 se zakázkami lékáren, restaurací, ale i řady domácností hovoří za vše, je možné poptávat vybavení pro novou prodejnu stejně tak, jako například renovaci dětského pokoje. Pestré možnosti úprav jsou samozřejmostí, vždyť originalita je zapotřebí i ve světě domácího nebo firemního nábytku, jde o reprezentaci a útulnost. Inspirujte se v ukázkových projektech nebo předneste vlastní návrh, domluva je jistá!