Peníze rychle a snadno? Zkuste možnost zástavy

Potřebujete se dostat velmi rychle k penězům? Nastala u vás nečekaná finanční situace, kterou potřebujete rychle vyřešit? Nevzdávejte se a zbytečně neprodávejte své cenné věci. Možností pro vás může být zástava.

Možnost zástavy

Nepředstavujte si zašlou špinavou zastavárnu, dnes již vše funguje jinak a zastavárny vypadají podobně jako útulné kanceláře. Vše navíc probíhá slušně, profesionálně a diskrétně k vaší naprosté spokojenosti. A co vše můžete zastavit? Zastavit můžete nemovitosti, hodinky, cenné předměty či automobily. Auto do zástavy Praha je pro vás skvělou možností pro řešení krizové finanční situace.

Průběh zastavování

Asi přemýšlíte nad tím, jak dnes zastavování funguje. Stačí, když si v zastavárně předem domluvíte osobní schůzku. K tomu, abyste mohli uzavřít zástavu, potřebujete platný občanský průkaz či pas, popřípadě ověřenou moc od majitele, který vás zplnomocňuje k jednání uzavřít platnou smlouvu. Půjčeno vám bude až 85 % ceny z vašeho předmětu do zástavy. Smlouva bude navíc uzavřena individuálně dle vaší potřeby, například týdenní či měsíční.

Automobil do zástavy

Zastavit kromě nemovitosti a cenných věcí můžete také automobil či motocykl. Zajímavé je, že i po zástavě můžete vozidlo nadále používat i po dobu zástavy. Peníze obdržíte do 15 minut, vše navíc proběhne naprosto slušně, rychle a diskrétně. Přesto můžete automobil používat i nadále a nepřijdete tak o žádné výhody. Toto rychlé řešení vaší finanční krize vám může v některých životních situacích velmi pomoci. Auto do zástavy bude navíc zdarma oceněno. Zástavy automobilů jsou velmi dobrým řešením finanční krize.

Osobně a rychle

Vše bude smluveno na osobní schůzce, na které se dozvíte veškeré potřebné podrobnosti a uzavřete smlouvu, která bude vyhovovat vašim požadavkům. Stačí do zastavárny zavolat a domluvit se na osobní schůzce a dalších podrobnostech.