Plánujete si zřídit svou vlastní dílnu?

Baví vás neustále něco kutit nebo zvelebovat domov váš i vašich blízkých? Jste připraven si své pomocí kdykoliv vše opravit? Toužíte mít vybavenou svou dílnu jako úplný profesionál pouze kvalitním nářadím, na které se můžete plně spolehnout? Profesionální nářadí značky Stanley Fatmax patří mezi špičku mezi nářadím díky své vysoké kvalitě a velké životnosti.

Jak vybrat vrtačku?

Akumulátorové vrtačky se staly běžnou součástí českých domácností a dávno není nářadí pouze doménou mužů. I ženy se stávají stále častěji spokojenými zákaznicemi společnosti Stanley Fatmax pořizují si lehké akuvrtačky nebo sady nářadí, které doma běžně využijí. Aku vrtačka je nejen skvělým pomocníkem při vrtání, ale umí také šroubovat, řezat a dokonce i frézovat. S kvalitní aku vrtačkou vyvrtáte snadno díru do dřeva a lehkého kovu. Pokud má aku vrtačka i příklep, lehce zvládne vyvrtat díru i do cihlové zdi nebo panelu. Aku vrtačky Stanley Fatmax se nabízí i s bezuhlíkovým elektromotorem. Mají o mnoho nižší prašnost během vrtání, mají také mnohem větší rozsah otáček, vyšší kroutící moment a o hodně se zvýší výdrž aku baterie.

Co vše si můžete pořídit?

Kromě vysoce nadstandardních aku i příklepových vrtaček si můžete na stanley-fatmax.cz pořídit i ostatní elektronářadí a ruční nářadí, včetně laserové techniky a různých pracovních brašen, úložných systémů a kufrů.

Laserové dálkoměry

Laserové dálkoměry jsou malá úžasná věcička, která vám ušetří mnoho času. Vzdálenost pokoje jednoduše změříte pouze mávnutím dálkoměru. Na malém displeji se vám zobrazí vzdálenost a vy tak z jednoho místa, bez jakékoliv námahy, přeměříte celou místnost. Běžný laserový dálkoměr má dosah až 20 metrů. Další jeho skvělou vychytávkou je, že kromě vzdálenosti rychle vypočítá velikost celé plochy a její objem.