Plánujete zastínění oken?

Toužíte po větším soukromí ve vašem domově? Vadí vám ostré letní slunce, které často změní váš dům ve výheň? Chcete jas a světlo doma regulovat sami. Řešením pro vás je kvalitní zastínění oken. Na trhu existuje více způsobů, jak můžete svá okna zastínit. Všechny způsoby zastínění naleznete na webových stránkách climax-kolar, kde vám také s výběrem ochotně poradí, pokud si nebudete jisti, jaký druh zastínění je nejvhodnější do vašeho domova.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie Praha dodají vašemu domovu luxusní a nadčasový vzhled. Kromě toho si můžete sami regulovat světlo ve vašem domově. Venkovní žaluzie zabrání váš dům vyhřát na vysokou teplotu a vy tak ušetříte za klimatizaci. I se zataženými žaluziemi, můžete nechat otevřená okna a nepřipravíte se tak o čerstvý vzduch. Na webových stránkách climax-kolar můžete vybírat z mnoha barev, odstínů a šířek lamel.

Venkovní rolety

Pokud toužíte po 100% zastíněném interiéru, jsou pro vás nejideálnější venkovní rolety Mladá Boleslav. Kromě světla venkovní rolety nevpustí do vašeho domova žádný rušivý hluk z ulice. Tyto vlastnosti ocení zejména lidé s lehčím spaním nebo pracující na směny. Venkovní rolety znesnadní přístup do domu nežádoucím hostům, chráníte tak svůj majetek i rodinu.

Vnitřní žaluzie

Nadčasová klasika, která patří u nás k nejvíce vyhledávanému typu zastínění oken, zejména pro nízkou cenu a snadnou údržbu. Na webových stránkách climax-kolar můžete vnitřní žaluzie vybírat z velkého množství barev a odstínů, které podtrhnou ráz celého vašeho interiéru.

Vnitřní látkové stínění

Chcete zastínění oken skloubit se zbytkem vašeho interiéru? Firma Kolář nabízí vnitřní látkové stínění ve velkém množství vzorů, barev i materiálů látek. Nejsou pro ně překážkou ani atypická okna. Látkové rolety můžete také využít k přepažení či oddělení určitého prostoru.