Pojištění domácnosti je nezbytností, jíž nelze brát na lehkou váhu

Mít doma klid, a to nejen při usínání. Samozřejmě, všem je určitě jasné, že bydlení, které není pojištěné, s sebou nese velké riziko. Vytopení sousedů díky prasklé hadičce u pračky, požár nebo další nepříjemnosti, se potom musí hradit z vlastní kapsy. Vhodnou prevencí by přitom šlo podobným výdajům předejít, dobře zvolená pojistka se o vás postará, ať se děje prakticky cokoliv. Navíc nemusíte chodit nikam na pobočku, protože podobný produkt si lze dnes sjednat i prostřednictvím internetu.

Minimum papírování a velmi rychlá dohoda

Potřebujete skenovat různé smlouvy, doložky a další věci. Rozhodně ne! Dokumentace, která je nutná k uzavření pojistky, je skutečně jen minimální. Pojištěná domácnost znamená poklidnější život, jistotu, že se máme na koho spolehnout v případě, že všechno v našich všedních dnech nejde zcela podle plánu.

Stačí doslova jen pár kliknutí, smlouva je jednoduchá a nekomplikovaná, nenajdete v ní žádné nejasné pasáže. A kromě osobních dat stačí už jen jedno jediné. Kolik metrů čtverečních obytné plochy má váš byt nebo dům? Z této cifry se pak vypočítá paušální částka za pojistné, díky níž se měří všem stejným metrem. Spravedlivé, bez nutnosti složitého prověřování a oddalování finální dohody. Navíc platí, že ke sjednání této dohody můžete mít pojištění občanské odpovědnosti zdarma.

Široký rozsah pojistné ochrany je výhodou

Nemusí přitom jen jít o byt či dům, který trvale obýváte. Pod smlouvou totiž může být kupříkladu rekreační nemovitost, vybavení kanceláře či ordinace, ale také vířivka a bazén. Stačí jen několik málo minut vaši pozornosti a dohoda je na světě. Majetkové pojištění moderní doby rozhodně není o jednání, které by zabralo celé vaše volné odpoledne! Vyjít vstříc klientovi a nabídnout mu online řešení je dnes vlastně samozřejmostí.