Potřebujete dodávku? Tak si ji půjčte

Potřebujete dodávku na jeden či několik málo dní? Kupě se vám nevyplatí, ale nabízí se možnost si dodávku vypůjčit. Jednou z možností je půjčovna dodávek Praha. Naleznete ji na internetovém portálu dodavky-express.

Jaké výhody nabízí půjčení dodávky?

Pronájem dodávky vás vyjde daleko levněji, než nákup dodávky nové či staršího modelu. Obzvláště v případě, že dodávku využíváte pouze několikrát do roka. Pokud byste si chtěli dodávku pořídit, není to jen jednorázová investice spojená s jejím nákupem. Také je potřeba pamatovat na průběžný servis a platbu pojistného. Půjčovna dodávek nabízí celou řadu modelů, můžete si tedy vybrat takový, který vám bude v danou chvíli a pro konkrétní účely vyhovovat. Pokud se obrátíte na půjčovnu s dobrými referencemi, bude to záruka, že si půjčíte zánovní a dobře seřízený automobil, u kterého hrozí pouze minimální riziko poruch. Jestliže se však nějaká porucha vyskytne, půjčovna poskytne automobil náhradní.

Pokud si dodávku vypůjčíte na dovolenou, můžete cestovat ve větším počtu osob, díky čemuž ušetříte náklady spojené s dopravou. Většina půjčoven také nabízí nové nebo minimálně opotřebené či dobře seřízené modely, které mají nižší spotřebu paliva, než automobily starší. To je další důvod, proč si dodávku vypůjčit.

 

Na koho se obrátit?

Mezi spolehlivé půjčovny dodávek patří i dodavky-express. Tato půjčovna nabízí celou řadu různých modelů. Patří mezi ně vozidla classic, která jsou spolehlivá, mají skvělý technický stav a kromě toho nabízejí minimální náklady na provoz. Další možností jsou modely premium, které jsou vhodné pro ty, kdo mají rádi komfort, nadstandard a vyšší třídu vozů.

Pokud chcete využívat výhody, které společnost nabízí, využívejte je s přenositelnou bonusovou kartou. Díky ní získáváte s každou výpůjčkou bonusové body, díky kterým můžete využívat ještě zajímavější slevy.