Při nákupu nářadí volte kvalitu

Pokud máte zahradu, víte, že je na ní práce po celý rok a že se bez kvalitního nářadí neobejdete. Nepostradatelným pomocníkem je jak nářadí ruční, tak i zahradní technika. Pokud chcete, aby vám nářadí dobře a dlouho sloužilo, je potřeba volit nářadí kvalitní. Široký výběr nářadí na zahradu naleznete v e-shopu Elimstore.eu

Jaké nářadí si pořídit?

Pro hrubší zahradní práce se vám rozhodně bude hodit rýč, který využijete především pro jarní a podzimní práce. Také je to ideální pomocník na provzdušnění trávníků nebo vyrývání kořenové zeleniny. Dalším skvělým pomocníkem, kterého využijete především při práci s hlínou, štěrkem a dalšími sypkými materiály, je lopata. Kovové hrábě se budou hodit nejen při hrabání listí, ale také pro přípravu záhonu na vysévání, stejně tak je to i s motyčkou.

Další, co rozhodně nesmí chybět ve vaší zahradnické výbavě nářadí, jsou různé druhy zahradnických nůžek, které se hodí nejen na trvalky, ale také pro průklest koruny stromů či živých plotů. Tady využijete i zahradnický nůž, který pomůže při zahlazení ran odřezaných větví nebo při oddělování kořenů.

Mezi nejčastější zahradní techniku pak patří strunové sekačky či vertikutátory.

Zapomenout nesmíte ani na nářadí, které využijete při zalévání. Jsou to různé kropící konve a konývky či zahradní hadice s celou řadou užitečných nástavců. Pokud používáte hadice, pak si určitě pořiďte pojízdný držák, na nějž hadici jednoduše namotáte.

Proč právě Eli M Store?

Je to dodavatel, který se na našem trhu objevuji již dlouhou dobu a nabízí kvalitní české nářadí, které je charakteristické nejen dlouhou životností, ale také dlouholetou tradicí výroby. V nabídce naleznete jak, nářadí pro zahradu, tak i železářství, nářadí pro dílnu, stavbu či domácnost, nářadí elektrické a upínací a vybrat si zde můžete také profily a konstrukce. Také ceny jsou velmi přijatelné.