Regálový systém pro uložení… všeho!

Pneumatiky, notebooky, řezivo… co potřebujete uložit vy? Vhodně zvolený regálový systém zajistí bezproblémový chod vaší provozovny. Najděte ten správný systém, nechte si dovézt kvalitní regály a těšte se z dobře odvedené práce. Soustřeďte se na to, co vás baví!

Věnujte energii tomu, co vám jde nejlépe

Patříte mezi výborné truhláře nebo rozumíte logistice a jste schopni zorganizovat chod skladu, ale nevíte, který regálový systém pořídit? Přenechejte tyhle starosti společnosti, která se o vše postará, a věnujte se tomu, čemu rozumíte nejlépe. Nechte si profesionálně vybavit své prostory, včetně vícepatrových systémů nebo ocelové plošiny a konstrukce. Kvalitní a vhodné policové regály lze použít v jakémkoli provozu.

Pneuservis a jiné dílny

Regálové systémy najdou své využití například v pneuservisech, kde je často potřeba uskladnit velké množství pneumatik, ať už náhradních nebo sezónních, za jejichž uskladnění klienti zaplatí. Pneumatiky, stejně jako cokoli jiného ve větším množství, zaberou značnou část prostoru, takže je potřeba navrhnout skutečně efektivní regálový systém. S tím pomůže vhodný konfigurátor.

Truhlářství nebo keramická dílna

Řezivo, rozpracované projekty, hlína… i řemeslné a výtvarné projekty potřebují kvalitní zázemí, z kterého budou moci růst. Vhodně zvolený úložný systém v dílně nebo atelieru umožní využít schopnosti vás i vašich zaměstnanců na maximum. Využijte energii, která ve vás proudí, pro vytvoření něčeho krásného a užitečného. Kvalitní regálový systém vám bude doslova oporou.

E-shop aneb podnikáme

Řada e-shopů začínala v garáži. Po prvních úspěších se rozrostly nejprve do menších pronajatých a později do vlastních skladů. Pro efektivní chod je více než důležitý regálový systém, který zajistí bezpečné uskladnění všech produktů a zároveň umožní vše během chvilky najít.

Takže, jaké podnikání bude to vaše?