Rezidence Hadovitá v Praze Michli se představuje

Všichni rodilí Pražané nám jistě dají za pravdu, že sehnat dnes kvalitní bydlení v našem hlavním městě může být skutečně běh na dlouhou trať. Zájemců je mnoho a toho samozřejmě využívají i pronajímatelé, kteří se nebojí ceny svých měsíčních příjmů navýšit o skutečně vysoké částky. Ty si ovšem podstatná část obyvatelstva nemůže dovolit pravidelně platit, takže nakonec z bydlení nic není.

Daleko lepší variantou je investice do bydlení vlastního. Sice jednorázově zaplatíte vysokou částku, ale následně už si můžete dělat prakticky, co chcete. A právě proto vzniká na Praze 4 rezidence, která se všem zájemcům o vlastní bydlení v Praze právě představuje!

Co přináší rezidence Hadovitá?

Rezidence, která právě vyrůstá na michelské stráni, přináší zájemcům dokonalé snoubení města, člověka a přírody, což je zejména pro rodiny s dětmi skutečně zásadní. Stále tedy budete mít k ruchu velkoměsta blízko, ale zároveň je bydlení v rezidenci Hadovitá dostatečně daleko, aby vás neobtěžoval. K tomu může každý budoucí obyvatel počítat s dostatkem světla, prostoru a komfortu, což význam projektu ještě podtrhuje.

V okolí se dále nachází veškerá občanská vybavenost:

  • obchody a supermarkety

  • zastávka MHD

  • příroda uvnitř rušné Prahy

  • školy a školky

  • ordinace lékařů

  • sportovní areály

Zkrátka zde dojde k uspokojení všech potřeb, které člověka dokáží napadnout. Co víc si od bydlení v Praze přát.

Nabízené byty

Nabídka obsahuje dostatek možností pro ty, co milují minimalistické i prostorné byty. Při plánování bylo myšleno na všechny. Vybírat mohou zájemci z celkem 76 bytů a ateliérů, které se pohybují v rozmezí velikostí od 30 do 100 m2.

Všechny nové byty v Praze 4 navíc disponují předzahrádkou, balkónem, lodžií nebo terasou, takže je jasně patrné, že s koupí jednoho bytu získáte ještě mnohem více, než se vám kdy snilo. Rezidence Hadovitá je bezesporu skvělým projektem, který povede ke spokojenosti obyvatel Prahy.