S ochranou proti hmyzu vám pomohou rolovací sítě

Jaro je v plném proudu a s ním přichází i nevítaná návštěva do našich obydlí v podobě hmyzu. Chcete-li se vyvarovat nepříjemnému hmyzu a zajistit si klidný a ničím nerušený spánek, pak právě teď nastal správný čas na pořízení a instalování účinné ochrany proti otravnému a bodavému hmyzu. Účinnou ochranu proti hmyzu vám poskytnou například rolovací sítě na okna a dveře. A proč si pořídit zrovna rolovací sítě?

Nerušený výhled z okna

Hlavní výhodou rolovacích sítí je možnost jejich rolování. Jelikož nejde o sítě, které jsou připevněné natrvalo, tak si je můžete vytahovat kdykoliv potřebujete, čímž si zajistíte nerušený výhled z okna. Rolovací sítě oceníte i v zimním období, kdy je nedostatek světla a na pevno přidělané sítě snižují průchod světla do interiéru. Sítě totiž můžete jednoduše na zimu srolovat a nemusíte řešit jejich odstraňování.

Sítě s dlouhou životností

Rolovací sítě jsou vhodné na všechny druhy dveří a oken, včetně atypických. Jejich charakteristickou vlastností je zajímavý vzhled, takže budou působit jako skvělý designový doplněk domu či bytu. Rolovací sítě můžete totiž snadno sladit do jakékoliv barvy s ohledem na fasádu domu, a to nalakováním boxu a vodicích lišt. Na rolovacích sítích oceníte i jejich montáž, která je velmi jednoduchá a rychlá. Kromě toho jsou rolovací sítě velmi odolné a mají dlouhou životnost, takže vám poslouží několik desítek let.

Okenní a dveřní rolovací sítě za výhodnou cenu

Pokud vás zaujaly rolovací sítě a uvažujete o jejich pořízení, pak se neváhejte obrátit na společnost Svět stínění, která za vás zajistí veškerou práci spojenou s instalací rolovací sítě na vaše okna či dveře. Navíc vám nabídne nejlepší ceny na trhu. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář a společnost se vám sama ozve.

Pokud vás přece jen rolovací sítě neoslovily, tak v jejich nabídce najdete i další typy sítí proti hmyzu, jako jsou pevné okenní či dřevní rámové sítě, posuvné dveřní sítě či plisé dveřní sítě.