Staňte se digitálním nomádem v Polsku

Polsko se může pochlubit dlouhým pobřežím Baltského moře a sousedí s mnoha dalšími zeměmi střední a východní Evropy, kromě nás, s Německem, Litvou, Ruskem, Slovenskem, Ukrajinou a Běloruskem. Země je ceněnou nomádskou destinací a spojuje evropský životní styl s nižšími životními náklady. Mezi časté vyhledávané termíny na polských pracovních webech patří praca Gdańsk.

Proč právě Polsko?

Ačkoli je Polsko naším sousedem, nabízí možnosti, které Česká republika nemá.

Jedna z nejlepších věcí na životě a práci v Polsku jsou životní náklady. Cenovou dostupnost země si pochvaluje velké množství freelancerů, kteří se zde rozhodnou usadit. Snadný přístup do zbytku Evropy, pohodlné pracovní prostředí, vydatná kuchyně a malebné (i když studené) pobřeží jsou některé z dalších výhod usazení v zemi.

Velká města poskytnou nezávislým pracovníkům veškeré potřebné pracovní vybavení: spolehlivý internet a coworkingové prostory. Menší města nabízejí klidnější tempo života, krásnou přírodu a ještě nižší životní náklady. Praca v Polsku – práce je proto stále atraktivnější.

Jak si najít práci v Polsku?

Na pracovním webu hitpraca.pl objevíte velké množství polských pracovních nabídek z mnoha různých oborů. Web se soustředí pouze na propagaci inzerátů od důvěryhodných zaměstnavatelů. Součástí webu je filtr, ten zajistí prohlížení takových pracovních nabídek, které vyhovují vašim preferencím, vzdělání nebo zkušenostem. Vyfiltrované poslké pracovní nabídky je také možné nechat si zasílat na email. Je možné vybírat mezi plnými a částečnými úvazky nebo brigádami.

Na všechny pracovní nabídky, které vás na hitpraca.pl zaujmou, zasílejte životopis přeložený do polštiny nebo angličtiny. Ačkoli umí většina Poláků více jazyků, čeština mezi ně patří jen vzácně a náborář nebude ztrácet čas s překladem vašeho životopisu.