Tipy na výběr koupelnového nábytku

Máte rádi klasický design nábytku a zvažujete si v tomto stylu vybavit vaši koupelnu? Máme pro vás skvělé řešení, kterým je koupelnový nábytek Cross o firmy Sapho. Tento nábytek má umírněné tvary s výraznou linkou návrháře.

Materiál

Série nábytků Cross je vyrobena z masivního bukového dřeva mahagonového odstínu nebo ze smrkového dřeva v odstínu starobílé. Decentní a luxusní vzhled nábytku dodávají prosklené čelní plochy. Tyto plochy jsou z matného skla, díky kterému nejde vidět dovnitř skříňky.

Skříňky v mahagonovém odstínu jsou napuštěny 2 vrstvami oleje. Barevným olejem pro sjednocení barvy dřeva a bezbarvým pro větší odolnost.

Skříňky ve starobílém odstínu jsou nabarveny bílou barvou a poté probroušeny pro efekt retro vzhledu. Ve finále jsou přelakovány bezbarvým lakem pro větší odolnost.

U skříněk z masivu jsou použity čepované spoje. Toto spojení je velmi odolné proti tlaku a je použito u svislých a vodorovných částí např. u noh nábytku s příčkou.

Úchytka je standardně dodávána v bílé barvě, pokud se vám ale takové provedení nelíbí, je možné zakoupit variantu v chromu s křišťálem Swarovski, nebo kombinaci bronzu s bílou, popřípadě variantu pouze v bronzu.

Dostupné rozměry

Umyvadlové skříňky jsou dostupné od nejmenší šířky 55 cm až po šířku 116 cm. Navíc lze nábytek doplnit i o vysokou nebo nízkou skříňku ve stejném dekoru v šířce 45 cm.

Instalace

Nábytek Cross je určen k postavení na nožičky a je dodáván ve smontovaném stavu. Je tedy seřízen a připraven k okamžité instalaci což ušetří čas.

Nábytek Cross není určen pro každého uživatele, je určen pro ty, kteří hledají jedinečnost a kvalitu v jednom.