Ušetřete peníze za stěhování či vyklízení bytu

Plánujete stěhování do nového bytu nebo vyklízení bytu, garáže či jiného prostoru? Hledáte proto někoho, kdo vám se stěhováním a vyklízením pomůže? Nechcete se však obracet na stěhovací firmy, které jsou mnohdy zbytečně drahé? V tom případě navštivte web vyřešmito, který vám s tímto problémem pomůže. Díky tomuto webu získáte příležitost získat šikovného pomocníka a zároveň ušetřit nemalé finanční prostředky.

Vytvořte si zakázku

Princip vyřešmito je velmi jednoduchý. Web funguje jako místo pro setkávání šikovných řemeslníků se zájemci o práci kolem domu, bytu nebo zahrady. V případě, že se chystáte na stěhování bytu nebo hledáte někoho na vyklízení bytu, tak se stačí jednoduše na tomto webu zaregistrovat, vytvořit zakázku, která definuje přesně to, co potřebujete a následně ji odeslat. O rozeslání vaší zakázky jednotlivým pracovníkům z vašeho okolí se postará již samotný web. Vy už jen čekáte na vhodné nabídky.

Vyberte si nejvýhodnější nabídku

Během několika hodin získáte různé nabídky od jednotlivých šikulů, kteří jsou na webu registrováni. Nejvíce nabídek budete mít, pokud jde o vyklízení či stěhování bytu Praha, kde je registrováno prozatím nejvíce šikulů. Jednotlivé nabídky si můžete projít v klidu domova a pořádně si je promyslet. Orientovat se můžete podle nabízené ceny nebo hodnocení kutila. Jakmile si vyberete, tak přijmete nabídku a máte hotovo. Ve stanoveném termínu, kdy má probíhat stěhování či vyklízení bytu Praha se práce ujme vybraný kutil. Po odvedené práci mu pak zaplatíte smluvenou odměnu a následně ho můžete na webu ohodnotit podle toho, jak jste s ním byli spokojeni.

Připravte se na stěhování

Se šetřením peněz vám kromě vyřešmito pomůže také včasná příprava, proto ji rozhodně nepodceňte. Sežeňte si potřebný materiál, především dostatek krabic a obalového materiálu. Vytvořte si harmonogram, co budete stěhovat/vyklízet jako první a co necháte na konec. Vhodné je nejdříve zaměřit pozornost na drobné věci a těžké věci nechat nakonec. Drobné věci navíc zvládnete zabalit sami, díky tomu ušetříte mnoho času. A jak je známo, čas jsou peníze. Při vyklízení nebo stěhování bytu vždy myslete také na popisování krabic, abyste věděli, kde co máte.

Kromě stěhování a vyklízení bytů se můžete na web vyřešmito obrátit i pro jiné druhy prací, u kterých se neobejdete bez pomocníka. Více zjistíte na vyresmito.cz.