Užívejte si domácí masáž s masážním křeslem

Že masáže jsou přínosem pro tělo i ducha, to ví každý. Jejich blahodárných účinků si jistě užíval každý z nás. A co takhle masáže v klidu a pohodlí domova? Také by se vám to líbilo? Pak není nic jednodušší, než si pořídit masážní relaxační křeslo, které vás zbaví bolesti zad za několik málo dnů.

Masážní křesla RS Royal

Na webu reskresla.cz naleznete různé modely masážních křesel. Možná si nyní povzdychnete, že cena je pro vás příliš vysoká. Jestliže si však spočítáte náklady na masáže v salónu. Dopravu do salónu a zpět a čas strávený na cestě i v salónu, zjistíte, že investice do domácího masážního křesla se vám vyplatí. Masáže si můžete užívat kdykoli máte čas a chuť, může to být třeba při sledování vašeho oblíbeného televizního pořadu, nebo při poslechu hudby. Rádi byste zjistili, zda křeslo opravdu funguje, tak jak má? Máte možnost si jej na jeden týden zapůjčit domů. Proč právě na týden? Po té době se začnou projevovat pozitivní účinky blahodárných masáží. Rozhodnete-li se po zkušební době křeslo zakoupit, cena za zapůjčení vám bude odečtena z celkové ceny křesla.

Masážní křesla mají automatickou detekci těla, různé počty masážních programů, které umožňují masáž celého těla, nezávislou masážní hlavici určenou pro záda, další na lýtka. Některé modely disponují vyhřívacím tělesem. To působí na krevní oběh obdobně jako masáž. Výhodou je i možnost nastavené délky masážního cyklu.

Součástí křesla jsou reproduktory, díky Bluetooth můžete přehrávat vlastní hudbu. Šikovným pomocníkem je připojený ovladač ve formě tabletu, který umožňuje různé nastavení křesla. Křeslo má tichý chod, který vás nebude rušit při relaxaci a také režim fungování je úsporný. Snadný pohyb křesla umožňují pojízdná kolečka díky kterým posunete křeslo tam, kde se vám bude sedět příjemně.