Vopi, to jsou kvalitní koberce nejen do obývacího pokoje

Rádi byste koncem léta zrekonstruovali Váš obývací pokoj a už nyní se porozhlížíte po novém koberci? Vyberte si jej na internetovém portále firmy Vopi. Právě zde totiž objevíte kvalitní kusové koberce nejrůznějších parametrů.

Jaký vybrat koberec s vysokým vlasem?

Toužíte-li po vytvoření útulného obývacího pokoje, kde bude radost pobývat, pak kusový koberec Shaggy je tím, který přinese radost právě Vám. Kusové koberce Shaggy s dlouhým krouceným vlasem vytváří chlupatý vzhled. V extrémních případech můžete vlas dosahovat až 8 cm. Obvyklá délka je však 4,5 až 5 cm.  Kusové koberce s vysokým vlasem Shaggy získávají na čím dál větší oblibě. Moderní kusové koberce Shaggy lze pořídit ve všech možných barvách. K nejdostupnějším barevným variantám patří zelená, béžová, hnědá, šedá, modrá a červená. Zažitým stereotypem u koberců je obdélníkový či čtvercový tvar. Koberce Shaggy je však možné koupit i oválné nebo kulaté. Koberce Shaggy se tak díky svému neotřelému stylu hodí nejen do obývacích pokojů, ale také ložnic, kanceláří a dětských pokojů. Údržba koberců Shaggy je velmi snadná, obvykle stačí vyklepat nebo vysát.

Běhouny jsou trendem letošního roku

V nabídkovém katalogu společnosti Vopi však nenajdete pouze zmíněný typ koberců, ale také běhouny. Ty jsou pro letošní rok novinkou na e-shopu společnosti Vopi a sklízí obrovský úspěch. Vybavit jimi můžete haly, předsíně nebo chodby rodinných domů či bytů. Běhouny působí reprezentativním vzhledem a dodají dané místnosti chybějící šmrnc. Kromě toho vytváří teplejší a příjemnější prostředí v kombinaci s podkladem dlažby nebo parketů. Běhouny je možné nechat vyrobit ze stejného materiálu jako nášlapy na schody. Na chodbě tak vytvoříte elegantní design vstupního prostoru Vašeho domu.Také v případě, že jste se rozhodli pro koupi dětského koberce, budete s nabídkou firmy Vopi navýsost spokojeni. Dětské koberce od Vopi totiž probudí ve Vašich ratolestech touhu po hraní, postarají se o podporu rozvoje fantazie a navíc vypadají hezky. To platí také pro dětský koberec Farma, který umožní chlapcům prohánět se po koberci s jejich autíčky. Vyobrazená zvířata na koberci vypadají jako živá.