Vybíráme plot kolem domu

Dřevo nechceme, vyžaduje příliš náročnou údržbu, živý plot je pěkný, ale náchylný na špatné počasí, nedostatek vláhy apod. Kovaný plot je krásný, ovšem také vychází poměrně draho. Jaký tedy vybrat plot, aby byl estetický a zároveň aby zachoval alespoň trochu soukromí? Univerzálním řešením oplocení nového i staršího domu jsou betonové ploty. Nemusíte se děsit toho, že je plot vyroben z betonu, díky moderním technologiím a speciálním formám se vyrábí estetické a barevné betonové ploty, které zkrášlí okolí vašeho domu a díky svým praktickým vlastnostem dokážou zachovat maximální soukromí a odolávat veškerým vnějším vlivům bez jakékoli údržby po dlouhou dobu.

Jak bude plot vypadat

Na www.betonoveploty.net se setkáte s širokým sortimentem designů betonových plotů, stačí si vybrat, v jakém stylu si přejete výsledný plot mít. Můžete vybrat jeden dekor nebo barvu, ale klidně jich kombinujte víc, cokoli vás napadne, je dovoleno. Vytvoříte tak zcela unikátní oplocení, které jinde nenajdete. K dispozici je vám hned několik designových řešení, velmi populární je vzhled štípaného kamene, ale také cihličky se hodí ke každému domu. U betonového oplocení si dále volíte také barvu, výšku a tvar zakončení oplocení. Chcete-li mít plot okrasný z obou stran, zvolte si oboustranný betonový plot, který je z jedné strany zdoben reliéfním dekorem štípaného kamene, z druhé strany je opatřen plochým vzorem skládaného kamene.

Chcete-li mít představu, jak bude výsledný plot vypadat kolem vašeho domu, navštivte Betonoveploty.net, kde je vám k dispozici konfigurátor betonového plotu. Ten vám ukáže, jak bude vypadat vámi navolené betonové oplocení kolem vzorového domu. Vy tak získáte lepší představu o tom, jaký plot vybrat. Betonoveploty.net vám navíc nabídnou kvalitní zpracování, profesionální montáž a veškerý servis, takže se nebudete muset o nic starat.