Vzory, které jsou in aneb jaké doplňky by vám doma neměly chybět

Pokud zrovna přemýšlíte nad tím, jak stylově vybavit váš byt doplňky, jistě oceníte dnešní článek. Velmi moderní jsou nyní květinové vzory, jen jednoduché listy či kaktusy, skandinávský styl a pastelové barvy typu baby modrá, růžová či zelená. Osvěžte svůj interiér zajímavými barvami, vzory doplňky. 

Květinové a tropické vzory

Velmi moderní byly a stále jsou květinové vzory. Především vzory listů, kaktusů a drobných květinek. Takové vzory najdou své zastoupení v moderních interiérech, ale také v domově laděném do francouzského stylu. Velké vzory listů se uplatní i na bílém gauči, za to drobný vzor květinek je ideální do romantické domácnosti. Tropické vzory se promítly na povlečení, povlaky na polštáře, ale také do podoby obrazů, plakátů či prostírání.

Plameňáci

V posledních několika měsících jste mohli narazit také na vzor plameňáků, který se dostal do oblečení, bytových doplňků atd. Chybět by vám doma tedy neměl ani pastelově zbarvený plameňák, třeba na povlaku polštáře.

Pastelové barvy

Velmi oblíbenými se staly především pastelové barvy, které pronikly na všechny doplňky v domácnosti. Seženete umělé kožešiny v pastelových barvách, vázy, hrníčky, prostírání, koberce, závěsy atd. Jde jen o to, umět s těmito barvami pracovat a myslet na to, že méně je někdy více a můžete si ušetřit mnoha přešlapům, například v podobě přeplácaného bytu.

Skandinávský styl

Stále in je také jednoduchý skandinávský styl, který upřednostňuje jasné vzory a minimalismus. Pro skandinávský styl je typická barva bílá, šedivá, ale může se kombinovat i s pískově žlutou. Tento styl je inspirován přírodou, zimou a tmavostí Skandinávie. Proto v něm nechybí obrazy hor, dřevěný nábytek, kožená křesla a typicky šedivý nábytek. Pokud si však skandinávský styl trochu přizpůsobíte, můžete vykouzlit útulný vkusný interiér.