Zajistěte si kvalitní ocelové nohy ke stolu

Jedním z nejdůležitějších druhů nábytku v každé domácnosti je stůl. Možná jste zvyklí na to, že má každý stůl 4 dřevěné nohy. Stoly však nemusí jít jen běžné dřevěné nohy, ale mohou mít i designové a vysoce kvalitní nohy z oceli. Následně se stane stůl výrazným designovým prvkem a kvalitní nohy se také postarají o mnohem lepší stabilitu a životnost daného stolu. Specialistou na stolové nohy z oceli je portál Steelbro.cz.

Jaké stolové nohy se vám nabízí

Kovové nohy ke stolu mohou mít mnoho podob. Společnost je vyrábí z jaklové oceli a s kompletní předpřípravou pro montáž vrchní desky. Při výrobě se dbá na maximální pevnost a schopnost zvládnout i vysokou zátěž. Stolové nohy můžete vybírat v mnoha zajímavých designových provedení a také s různými povrchovými úpravami. Také je k dispozici celá barevná škála provedení nohou, od černé až po bílou, zlatou nebo chromovou. Vybírat můžete konstrukce konferenčních stolků, stolové nohy hairpin, stolové nohy ve tvaru lichoběžníku, stolové nohy do “U”, stolové nohy do “X” a také nohy do “Y”.

Jednotlivé modely jsou podrobně nafocené, abyste měli přesnou představu, jak vypadají i s deskou. Zvolit si u nich můžete výšku, šířku i délku. Při výrobě na míru počítejte s dodáním do 3-4 týdnů. Kromě stolových nohou si můžete na webu vybírat také konstrukce židlí, sestavy, konstrukce polic a regálů, botníky, věšáky, doplňky a stojany na víno. Možná je nejvyšší čas na změnu ve vaší domácnosti, můžete ji s pomocí těchto prvků skvěle oživit a ozvláštnit. Sortiment je přehledně rozdělený, takže snadno a rychle najdete přesně to, co hledáte. Inspirujte se nabídkou a zajisté si z ní vyberete ideální řešení i pro váš interiér.