Žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu

Stínící technika je praktickým, ale i elegantním doplňkem každého domu. Specializovaným obchodem na žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu a další podobný sortiment je Web Shops, s.r.o. Pokud zašlete tomuto obchodu svou e-mailovou adresu, budete po dobu pěti let dostávat 2x za měsíc přehled všech novinek. Takto si můžete vybírat z bohaté nabídky stínící techniku podle svých představ a potřeb.

Žaluzie

Tento druh stínící techniky se dělí na několik typů. Rozlišujeme žaluzie venkovní a vnitřní, žaluzie vertikální a horizontální. Také materiál na výrobu žaluzií je různý. Nejběžnější jsou hliníkové lamely. Velice elegantním doplňkem každého interiéru jsou dřevěné vertikální žaluzie dovážené z Nizozemska. K jejich přednostem patří jednoduchá obsluha a nenáročná údržba. Mají praktické využití při optickém oddělování jednotlivých částí ve větším prostoru. Dřevěné lamely jsou vyrobeny v různém barevném provedení, takže vhodným výběrem můžete plnohodnotně nahradit textilní závěsy či záclony. Také s nimi můžete zastínit různé stavební otvory nebo atypická okna apd. Dřevěné vertikální žaluzie se montují přímo na strop nebo na stěnu.

Rolety

Elegantním dekoračním prvkem v interiéru mohou být rolety. Na výběr je celá řada typů od řetízkových, přes pružinové, bambusové až po rolety na střešní okna. Hlavním účelem rolet je zastínění a ochrana interiéru i jeho vybavení před slunečními paprsky, večer pak k vytvoření soukromí. Látkové rolety jsou v různých barevných odstínech, takže se dají dokonale sladit s charakterem interiéru. Jen si při nákupu dejte pozor, aby nebyly vyrobeny z nekvalitní levné látky.

 

Sítě proti hmyzu

V letním období se hodně větrá, což přináší nepříjemnost v podobě létajícího hmyzu. K zabránění vletu much, vos a jiné havěti do interiéru skvěle slouží sítě proti hmyzu. Představují účinnou ochranu před hmyzem jak v domácnostech, tak v kancelářích a jiných interiérech. Na výběr jsou sítě proti hmyzu dveřní, okenní i na střešní okna.