Zase máte vlhké zdi pokryté plísní? Sanaci neodkládejte

Váš dům se může zdát jako nedobytná nemovitost, ale přesto existuje nepřítel, který se do něj snadno dostane, voda. Voda zničila nebo poškodila už mnoho domů a pokud jste zaznamenali, že se ve vašich zdech hromadí vlhkost, je vhodné co nejdříve zasáhnout a problém vyřešit. Jak ale vyřešit vlhké zdi? Vlhkost přichází odspodu, tedy z podzemních vod, odkud vzlíná přes zdivo, které je porézní. Je to jako když namočíte okraj sušenky do čaje a vlhkost putuje její strukturou nahoru. To samé se děje s vašimi zdmi a vaším úkolem je dát vodě do cesty překážku, přes kterou se nedostane.

Řešení je krémová injektáž zdiva

Krémová injektáž zdiva je mnohem jednodušší a účinnější alternativou podřezání zdiva. Základem je použití injektážního krému AquaStop Cream®, který má více jak 80% koncentrací aktivní látky silan /siloxanu. Lze ho aplikovat prakticky do všech základních druhů zdiva a to včetně kamenných nebo kombinovaných zdí. Zdivo se nemusí podřezat, namísto toho se jen navrtá a krém se do vzniklých děr aplikuje. Navrtání probíhá u nepodsklepených domů nad úroveň podlahy a vrtat lze z interiéru i exteriéru. Krém postupně pronikne póry ve zdivu a vytvoří celistvou voděodolnou clonu, přes kterou vlhkost nepronikne. 

Zajistíte tak účinnou bariéru a vaše zdi si konečně odpočinou od vody, která je ničila. Kde ale pořídit potřebný materiál a aplikační zařízení? Stačí navštívit webovou stránku injektaz-zdiva-svepomoci.cz, kde naleznete vše potřebné na jednom místě. Na webu jsou také podrobné návody, videa a ukázky. Injektáž zdiva svépomocí není složitá a každý manuálně zručný člověk ji zvládne bez větších problémů. Jde o finančně výhodné řešení, které vás příliš nezatíží a přinese očekávaný efekt. Nenechte svůj dům ničit vlhkostí, čím dříve sanaci provedete, tím dříve budete mít jistotu, že vlhkost nebude váš dům ohrožovat.