Zástava hodinek aneb možnost, jak se dostat rychle k penězům

Dostali jste se do finanční krize, kterou potřebujete rychle vyřešit? Efektivním řešením je pro vás zástava cenných hodinek, popřípadě jejich výkup.

Zástava hodinek

Se zástavou vám pomůže zastavárna hodinek, ve které probíhá vše diskrétně, bezpečně a v zajištěných prostorách firmy. Pokud jste si zastavárnu představovali jako podivný malý krámek, máte mylné představy. Těšit se můžete na příjemné prostředí útulné kanceláře a profesionální přístup. Jedná se o specializovanou kancelář, která se zabývá zástavou luxusních značkových hodinek. Na schůzce bude domluveno vše potřebné. Hodinky oceněny a uloženy v bankovním trezoru.

Dámské i pánské

Do zástavy můžete dát dámské i pánské hodinky luxusních značek. Důležité je, aby byly hodinky v dobrém stavu, luxusní značky a vy si byli jisti, že je chcete dát do zástavy. Do zástavy jsou přijímány pouze originály značkových hodinek, žádné kopie.

Smlouva

Uzavřena bude zástavní smlouva, a to zpravidla na jeden kalendářní měsíc, ale máte možnost smlouvu prodloužit o další měsíc. Doba prodlužování je závislá jen na vás a můžete ji každý měsíc prodlužovat opakovaně. Smlouvu na zástavu hodinek lze uzavřít také individuálně dle vašich potřeb, třeba týdenní. Skvělé je, že můžete smlouvu ukončit také předčasně, přitom se nemusíte obávat žádných skrytých poplatků, ani úroků z úroků. Smlouvy jsou vždy jasné, srozumitelné, dobře čitelné a bez zbytečných záludností.

Výkup hodinek

Možností je pro vás také výkup hodinek, například výkup hodinek Rolex, tedy odkoupení hodinek za finanční obnos. Rozdíl je v tom, že hodinky můžete ze zástavy vykoupit, ale z výkupu již ne. Pokud potřebujete hodinky rychle prodat za hotovost, je pro vás výkup tou správnou volbou. Vykupují se zpravidla značkové originály, za které dostanete ihned hotovost.