Život v Praze je splněným snem zástupců mladé generace

Kde byste žili, pokud by bylo možné si vybrat destinaci? Mnoho lidí by určitě zařadilo na první místo Prahu, už jen kvůli dostupnosti obchodů a služeb, výbornému kulturnímu vyžití a dopravnímu spojení s dalšími velkými evropskými centry. Líbí se tu hlavně mladším ročníkům, jimž se nabízí velmi dobrá příležitost ke kariéře, ale i spokojenému rodinnému životu. Při výběru vhodné lokality určitě není důvod spěchat, podobnou věc je nutné si řádně promyslet. Praha 10 je však čtvrtí, která nabídne něco zajímavého každé generaci.

Blízkost přírody, ale také centra města

Krátká procházka k zastávce, cesta na metro a pak už kamkoliv po Praze. Jistě, dopravní obslužnost je výborná, ale výhodou je také blízkost zelených ploch, ve kterých můžete čerpat energii do dalšího náročného pracovního procesu. Byty na prodej v Praze 10 jsou dostupné v různých variantách. Raději byste žili v 1+kk s výměrou 32 čtverečních metrů? Nebo plánujete početnou rodinu a 4+kk s na 112 metrech čtverečních je lepší možnost? Záleží jen na prioritách!

V okolí si užijete malé výlety, potěšení z klidné atmosféry a dobrou dostupnost služeb. Občanská vybavenost je totiž (nejen) v této pražské čtvrti na výborné úrovni. Dostatek vyžití pro rodiče i děti, dostupnost škol a školek, zelených ploch a marketů, restaurací nebo kaváren. Přesně tak, jak byste od Prahy mohli očekávat!

Předokenní žaluzie pro větší pohodlí

Chcete se cítit komfortně i během srpnových veder? Byty v Praze Malešicích myslí opravdu na všechno a disponují například předokenními žaluziemi či dřevěnou dýhovanou podlahou, přesně v duchu moderních standardů a trendů. Klidné prostředí, ale také využití přírodních materiálů, to jistě potěší všechny, kteří chtějí bydlet v lokalitě, do které se budou každý den po práci opravdu těšit.