Znáte výhody založení offshore společnosti?

Máte prosperující společnost, kterou zatěžují příliš vysoké daně? Založením offshore společnosti se zbavíte vysokých daňových poplatků a to vše legální cestou. Ušetřené peníze můžete investovat do rozšíření vašeho podnikání nebo si užít pěknou dovolenou.

Co je offshore společnost

Založením offshore společnosti získáte mnoho výhod. Zvýhodněná offshore společnost nemusí platit daně a jejich vlastníci jsou vedeny v neveřejném obchodním rejstříku.

Panama, Seychelské ostrovy, Spojené arabské emiráty, Velká Británie nebo Hong Kong jsou některé ze zemí, které jsou označovány za daňový ráj. Daňové ráje (offshore jurisdikce) povolují založení offshore společností díky svým benevolentnějším zákonům. Nabízí se otázka, co vlastně tyto země z toho mají? Založením offshore společnosti získává daná země zahraniční kapitál. Výběr správné země vhodný právě pro vaši společnost se musí učinit důkladně a neunáhleně. Ne každá země je vhodná pro váš typ podnikání. Důležité je nejprve prozkoumat situaci v dané zemi a znát velmi dobře její zákony, aby nedošlo k jejich porušení.

Důvody k založení offshore společnosti

Kromě snížení daňové povinnosti až na úplnou nulu přináší založení offshore společnosti mnoho dalších výhod, ovšem daně jsou tím největším důvodem. Offshore společnost vám pomůže zajistit, abyste ze svého podnikání platil, tak nízkou daň, jak to jen jde. Další výhodou je, že offshore společnosti nemusí vést účetnictví ani podávat daňová přiznání.

Mezi další výhody patří naprostá anonymita a s ní spojená ochrana vašeho soukromí, což je důležité i pro vaše nejbližší. Nikdo z okolí nebude znát rozsah vašeho majetku nebo okolnosti podnikání, vše v mezích zákona.

Vytvořte si lukrativní image v mezinárodním obchodě a zvolte si pro vaši offshore společnost zvučné jméno, které každého zaujme.