Krásné a kvalitní koberce do každého prostoru nemusí být drahé

Mít doma kvalitní, na pohled hezký a na dotek příjemný koberec, je přáním spousty z nás. Když se navíc snadno udržuje a případný flíček od dětí se dá výborně vyčistit, je radost ještě větší. Ať už potřebujete kusový koberec do obýváku, dětského pokoje, pracovny nebo třeba na chodbu, s důvěrou se obraťte na české výrobce koberců společnost Vopi s.r.o.

Oblíbené koberce Shaggy

V posledních letech jsou velmi poptávané kusové koberce Shaggy. Na webové stránce https://www.vopi.cz/filtr/koberec-shaggy/ si můžete prohlédnout jejich kompletní nabídku. Firma nabízí levné kusové koberce Shaggy i Shaggy koberce s dlouhým vlasem. Vybírat můžete koberce v klasických velikostech, ale i v netradičních tvarech, např. ve tvaru obláčku, květiny, medvídka, srdíčka, dinosaura, slona a jiné. Tyto tvarově pestré koberce jsou ideální do dětských pokojů, kde potěší kluky i holky.

Novinkou je např. kusový koberec Calypso v několika barevných provedeních. Na pohled i dotek je kobercem, který vám umožní mít pocit, že chodíte po obláčcích. Hodí se do moderních i luxusních domácností, kde si chcete dopřát maximální pohodlí. Do mnoha prostorů se barevně hodí např. kusový koberec Color Shaggy béžový či šedý. Oba typy jsou k dostání od 207 Kč / m2.

Útulné, bezpečné a hřejivé schody s fajn akustikou

Máte doma schodiště? Ať už je dřevěné, kovové nebo třeba z tlustého bezpečnostního skla, může nepříjemně studit do bosých chodidel. Stejně tak může nepříjemně dunět, bačkory na ně mohou klapat, ťukat… Tomuto všemu předejdete, když si koupíte koberce na schody. Jde o hezké a praktické nášlapy na schody, které se vyrábí v klasické podobě z textilního koberce, ale také v podobě gumových nášlapů na schody např. do sklepa, ven k terase nebo kdekoli jinde.

Podívejte se na koberce od Vopi.cz a vyberte si. Budete spokojeni s cenou i kvalitou.