Textilní rolety jsou funkční, ale také skvěle zapadnou do interiéru

Asi jen málokdo z nás nemá ve své domácnosti nějaký typ stínění na oknech. Mezi nejznámější patří žaluzie a látkové rolety. Od svého zastínění oken každý očekává především funkčnost, která spočívá především v ochraně před horkými letními slunečními paprsky a zvědavými pohledy v zimních měsících. 

Látkové rolety mohou pomoci snížit výdaje za energie

Látkové rolety poskytují účinnější ochranu než jiné materiály. Omezí přístup studeného i horkého vzduchu do místnosti. Látkové rolety se vyrábějí v mnoha odstínech, právě tmavé odstíny dokážou vytvořit v místnosti dokonalou izolaci. Tato účinnost může dodat vašemu domovu pohodlí, ale také vám může umožnit ušetřit peníze na účtech za energii. 

Velký výběr barev

Zatímco některé okenní zastínění přicházejí pouze v jedné nebo druhé plné barvě, odstíny mohou mít různé barvy a vzory. Je  snadné objevit barvu, která se hodí do vašeho interiéru domova i kanceláře, ať už chcete něco klidného a neutrálního, nebo něco, co bude poutavější. Díky této všestrannosti najdete to, co potřebujete pro každou místnost v domě a každý rozmanitý styl. 

Filtrování světla

Okenní stínidla mohou mít různé možnosti filtrování světla. Můžete zablokovat veškeré světlo nebo můžete část světla nechat proniknout dovnitř, když jsou zavřené, a přitom zachovat vaše soukromí. Tento rozdíl vám může pomoci získat to, co chcete, v různých místnostech. 

Kde látkové rolety vybírat?

Látkové rolety v několika barevných odstínech objevíte na webu univers.cz. Kromě toho můžete také vybírat z nabídky různých typů žaluzií, včetně dřevěných, markýz, vrat a mříží. Vyjma samotné koupě můžete využít služeb zkušených techniků, kteří zakoupené produkty kvalitně nainstalují, kde si budete přát.