Fotopasti se v našich končinách stávají čím dál tím populárnější. Pořizují si je nejen policisté, ale také obyčejní lidé. Většina z nich chce totiž lépe chránit svůj pozemek či majetek před vandaly, kteří jsou čím dál tím drzejší. Díky fotopasti můžete okolí své nemovitosti perfektně monitorovat, tudíž vám neproklouzne ani myš.
Jak fotopast funguje?
Fotopast Bunaty je vybavena zesíleným nočním viděním, což zaručuje nalezení neoprávněné osoby i v té největší tmě nebo špatné viditelnosti. Líbit se vám bude i vylepšené maskování, díky čemuž ani nepostřehnete, že fotopast něco vyfotila. To oceníte nejen při lovení zloděje, ale zejména při pozorování vzácného druhu zvěře.
Kolik fotopast stojí?
Možná si budete říkat, že takto sofistikované zařízení bude velice drahé. Ta nejlepší se dají pořídit za cenovku okolo 5000 korun, což rozhodně není špatné. Za tuto cenu dostanete nejen samotnou fotopast, ale také USB kabel, látkový popruh pro lepší upevnění například na strom a kovový box. Díky němu bude fotopast daleko odolnější vůči vnějším vlivům, takže odolá i cílenému poškozování lidmi či zvířaty.
O každé fotografii máte přesné informace
Na každé pořízené fotografii pak naleznete přesné informace, kdy a v kolik hodin byla pořízena. Díky této funkci pak můžete jednoduše snímky setřídit a vytvořit tak časovou posloupnost. Nejvíce však oceníte funkci časosběru, kdy bude fotopast pořizovat snímky v určitém časovém horizontu, což je ideální pro monitorování velkých ploch. Na velkém 2,4palcovém displeji si poté vytvořené snímky můžete pohodlně prohlédnout, nebo si je případně stáhnout do svého počítače. Zařízení je kompatibilní s běžnými SD kartami. Například na 16 GB velkou kartu se vejde až 16000 fotografií, což rozhodně není málo.
Ochrana pozemku není nic jednoduchého, ovšem s fotopastí se vaše úloha o dost zjednodušuje. Pokud tedy máte problém s nezvanými hosty, ať už lidmi nebo zvířaty, s fotopastí budete okamžitě vědět, s kým máte, co dočinění.