Dopřejte si příjemnou domácí masáž. Zajistí ji masážní křesla

Masáže přinášejí našemu tělu nejen příjemný odpočinek, ale také celou řadu zdravotních benefitů. Chcete-li si dopřávat luxusní masáže v klidu a pohodlí domova, objednejte si masážní křeslo. Širokou nabídku různých druhů naleznete na webu rskresla.cz.

Proč právě masážní křesla?

Luxusní masážní křesla z nabídky e-shopu jsou moderní elektrické kousky, které poskytují Thajské protahovací techniky, postupy čínské masáže, relaxační a regenerační módy a masáže 2D, 3D a 4D. V případě, že si křeslo objednáte, bude dopraveno k vám domů a také je zajištěna jeho instalace. Každý model nabízí různé funkce.

Mezi výhody masážního relaxačního křesla patří možnost hlubokého uvolnění. Využít můžete techniky pro šíji i ramena. Některé programy se zaměřují na pas a boky. Masážní křeslo vám poskytne jemnou a šetrnou masáž, která vede k uvolnění těla i mysli. Vyzkoušet můžete masáž čínskou nebo thajskou. Zajímavou variantu představují masáže 2D, 3D a 4D.

Masážní křeslo 4D – RS-1310/W

Masážní křeslo 4D – RS-1310/W nabízí 24 automatických masážních programů, masážní mechanismus trajektorie J, 4 masážní válce na masážní hlavici zad, samostatnou masážní hlavici určenou pro lýtka. Šikovná je automatická detekce těla a voice – ovládání křesla hlasem. Masážní křeslo disponuje vyhřívacími tělesy, která mají obdobný vliv na krevní oběh jako masáž. Ovládání zajišťuje připojený tablet a manuální ovladač. Chod křesla je velice tichý a také úsporný.

Masážní křeslo – RS-3570/BN

Masážní křeslo – RS-3570/BN poskytuje 14 masážních programů. Jejich délka je 10, 20 nebo 30 minut, můžete si ji navolit. Jedna masážní hlavice je určená pro záda, další pro lýtka. Tři masážní válce jsou umístěné pod každé chodidlo. Rozproudění krevního oběhu podpoří funkce Zero-Gravity, ta také podporuje uvolnění.